Zakres prac:

  • praca przy naprawie samochodów ciężarowych 6x6, koparek, maszyn budowlanych
  • sporadyczna naprawa sprzętu na terenie całego kraju
  • pomoc przy pracach ślusarskich, spawalniczych w naprawianych pojazdach,
  • współpraca z dostawcami i warsztatami zewnętrznymi,
  • sporządzanie raportów napraw, tworzenie dokumentacji na potrzeby firmy oraz instytucji zewnętrznych,
  • sprawna współpraca z pozostałymi działami firmy,
  • inne zadania powierzone przez przełożonego.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w naprawie pojazdów
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych,
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • sumienność, zaangażowanie i samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość doskonalenia zawodowego w postaci szkoleń,
  • pakiet świadczeń socjalnych z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (min. dofinansowanie do wypoczynku pracownika i jego dzieci, zapomogi, pożyczki na cele mieszkaniowe);
  • pakiet benefitów, w tym min. prywatna opieka medyczna na terenie całego kraju, program Multisport, Pracownicze Plany Kapitałowe.

Oferty ze zdjęciem, prosimy składać za pośrednictwem platformy Pracuj.pl