Opis zadań:

  • Prace przy budowie obiektów elektroenergetycznych (linie) 110kV, 220kV, 400kV

Obowiązki i warunki pracy:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Praca w delegacji na terenie Polski i Niemiec

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dyspozycyjności (praca w delegacji)
  • Sprawności fizycznej oraz braku przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów
  • Doświadczenia w pracy na stanowisku elektromontera będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku
  • Udział w realizacji ambitnych i zaawansowanych technicznie projektach
  • Dostęp do niezbędnych szkoleń
  • Stabilne zatrudnienie w ramach Umowy o pracę
  • 200 euro dodatek za znajomość języka niemieckiego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków i posiadanego doświadczenia (od 14 euro do 16 euro za godzinę pracy, premia do 10%, inne dodatki w tym min. stażowy)
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon)
  • Opieka medyczna, karty Multisport, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Oferty ze zdjęciem, prosimy składać za pośrednictwem platformy Pracuj.pl