Twój zakres obowiązków:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na ww. stanowisku należeć będzie wykonywanie wszelkich działań, które prowadzić będą do uzyskania stosownych uprawnień formalnoprawnych związanych z budową napowietrznych i kablowych linii elektroenergetycznych na terenie całego kraju.

Do działań tych w głównej mierze należy zaliczyć:
  • Przygotowywanie zestawień ofertowych
  • przygotowywanie wniosków oraz pozyskiwanie zgód i zezwoleń administracyjnych,
  • prowadzenie nadzoru nad kompletnością uzyskanej dokumentacji
  • prowadzenie uzgodnień branżowych w toku realizacji inwestycji,
  • obsługa administracyjna – prowadzenie ewidencji dokumentacji oraz korespondencji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe. Preferowane kierunki: gospodarka nieruchomościami, geodezja, elektroenergetyka
  • dobra znajomość środowiska AUTOCAD oraz MS Project
  • umiejętność sprawnego zarządzania dokumentacją elektroniczną oraz papierową
  • prawo jazdy kat. B,
  • wysoka dyspozycyjność
  • entuzjazm i zaangażowanie, orientacja na realizację zadań, dobra organizacja pracy własnej,
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu podobnych prac inwestycyjnych
  • znajomość zagadnień formalnoprawnych w procesach inwestycyjnych (m in. znajomości ustawy Prawo budowlane, kodeks postepowania administracyjnego, ustawy o gospodarce nieruchomościami.

 Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w profesjonalnym zespole, rozwój umiejętności przy wsparciu wieloletnich praktyków, a przede wszystkim doświadczenie w stabilnej firmie, która jest uznaną marką na rynku.
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Elastyczny rozkład czasu pracy
  • Pakiet opieki medycznej i pakiet Multisport.

Oferty ze zdjęciem, prosimy składać za pośrednictwem platformy Pracuj.pl