Wymagania:

  • Wykształcenie i doświadczenie zawodowe zgodne z wymogami prawnymi
  • Ukończony aktualny kurs inspektora ochrony przeciwpożarowej
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 2 lata)
  • Dokładność, zaangażowanie i wysoka kultura osobista

Zakres obowiązków:

  • Kontrolowanie stanu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ppoż. i ochrony środowiska, doradztwo w tym zakresie, opracowywanie i wdrażanie działań modernizacyjnych
  • Prowadzenie postępowań powypadkowych, analizowanie zdarzeń potencjalnie wypadkowych oraz potencjalnych zagrożeń
  • Organizowanie i przeprowadzanie szkoleń BHP
  • Prowadzenie analiz i ocen ryzyka na stanowiskach pracy oraz ich aktualizacja
  • Prowadzenie i zarządzanie dokumentacją związaną z obszarem BHP i ppoż. oraz ochrony środowiska
  • Reprezentowanie firmy przed organami kontroli
  • Realizacja wszystkich innych działań wymienionych w rozporządzeniu w sprawie służby BHP

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość doskonalenia zawodowego w postaci szkoleń
  • Pakiet świadczeń socjalnych z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (min. dofinansowanie do wypoczynku pracownika i jego dzieci, zapomogi, pożyczki na cele mieszkaniowe)
  • Pakiet benefitów, w tym min. prywatna opieka medyczna na terenie całego kraju, program Multisport, Pracownicze Plany Kapitałowe

Oferty ze zdjęciem, prosimy składać za pośrednictwem platformy Pracuj.pl