Zakres obowiązków:

  • udział przy projektowaniu konstrukcji linii i stacji elektroenergetycznych o napięciu 110 kV
    i wyższym;
  • koordynacja międzybranżowa projektów;
  • współpraca z Inwestorem, dostawcami urządzeń, podwykonawcami oraz kierownikami budów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek budownictwo) lub końcowy etap studiów;
  • znajomość programów AutoCAD, pakietu MS Office, Autodesk Robot Structural;
  • samodzielność, dokładność i zaangażowanie;
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę oraz realną możliwość rozwoju zawodowego w firmie o stabilnej pozycji na rynku i rozpoznawalnej marce;
  • udział w realizacji prestiżowych wielomilionowych kontraktów z branży elektroenergetycznej;
  • możliwość wyjazdów na teren budowy i realną styczność z wcześniej zaprojektowanymi konstrukcjami;
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami z branży;
  • wsparcie w zdobyciu uprawnień budowlanych;
  • miłą atmosferę i komfortowe miejsce pracy;
  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie;
  • dodatkowe profity: pakiet opieki medycznej, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie.

Oferty ze zdjęciem, prosimy składać za pośrednictwem platformy Pracuj.pl